Elektroniskie totalizatoru produkti            

Elektronisko totalizatoru termināļu galvenā priekšroka pār totalizatoru vietām, kurās likmes pieņem cilvēks ir tā izmaksas un informācijas nodošanas iespējas. Kamēr likmju likšana klasiskajās likmju pieņemšanas vietās joprojām ir populāra, elektriskie termināļi ļauj totalizatora spēlētājiem likt likmes ātri un efektīvi. Totalizatoru termināļi ļauj spēlētājiem ātri un ērti pārskatīt lielu daudzumu informācijas par potenciālajām likmēm. Sporta totalizators gadījumā, piemēram, elektroniskie termināļi ļauj spēlētājiem ātri pārskatīt konkrētā sportista vai komandas sekmes dažādos periodos, kas palīdz katram individuāli izvērtēt labākās likmju likšanas stratēģijas un potenciāli ienesīgākos riskus.

Elektroniskie termināļi ir novietojami gan tādās plaši izplatītās spēļu likmju likšanas vietās kā sporta bāri, sporta zāles, sporta arēnas un klubi, kur jau iepriekš ir bijušas izplatītas sporta likmju pieņemšanas vietas. Papildus, elektroniskie termināļi var tikt novietoti vietās, kur agrāk ekonomisku apsvērumu dēļ, galvenokārt, samazinātas potenciālo spēlētāju kustības dēļ, klasiskās likmju likšanas vietas izvietošanai nebija ekonomiska pamata. Iepriekš, piemēram, lielveikalos, kur cilvēku kustība ir liela, likmju likšanas vietas ar likmju pieņēmēju izvietošana nebija pamatota, jo šādā vietā potenciālo spēlētāju skaits nav tik liels. Tomēr izvietot totalizatora termināli ir daudz lielāks pamats, jo, lai gan potenciālo spēlētāju skaits no tā nepalielinās, samazinās izmaksas, kas saistītas ar šāda totalizatora termināļa izvietošanu. Ja iepriekš bija nepieciešams maksāt gan par vietu, kur uzstādīt likmju pieņemšanas punktu, gan par personu, kas likmes pieņēma, tad, uzstādot elektronisko termināli, tas aizņem pavisam maz vietas un ikdienā tas izmaksā pārsvarā tikai uzturēšanas izmaksas.

Ņemot vērā šos faktorus, elektronisko totalizatoru popularitāte ir augoša. Lai gan vienmēr būs personas, kas labprātāk likmes liks klasiskajā likmju pieņemšanas vietā, šī joma attīstās kā citas, kur viss kļūst automatizēts un darbiniekus aizstāj termināļi. Totalizatoru gadījumā, šādu iekārtu lietošana ir vēl pamatotāka, jo ne tikai samazinās izmaksas likmju likšanas vietai, bet arī paplašinās informācijas pieejamība likmju likšanas vietā un spēlētāji var likt likmes balstoties uz plašāku informāciju.